Starter III

– w samym centrum Wrocławia

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej WROCLAVIA. W promieniu kilkuset metrów znajdują się: Dworzec Główny PKP, PKS, wrocławski Aquapark, Sky Tower, a także wiele nowych budynków biurowych i innych centrów handlowych. Ogromnym atutem tej lokalizacji jest położony w odległości krótkiego spaceru Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytecki Szpital Kliniczny wraz z wydziałem farmacji wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zlokalizowany w niedużej odległości Rynek Starego Miasta.

Budując STARTER III zachowaliśmy architektoniczną i funkcjonalną spójność z istniejącymi budynkami STARTER, ale jednocześnie zastosowaliśmy jeszcze nowocześniejsze i bezkompromisowe rozwiązania.
W 6-piętrowym budynku znajduje się 255 lokali zamieszkania czasowego o powierzchni od 12 do 40 m2. Podobnie jak w poprzednich realizacjach, wszystkie nasze lokale zostały wykończone w standardzie „pod klucz” wysokiej jakości materiałami i kompleksowo wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD i RTV wraz z umeblowaniem ich na wymiar według unikalnego pomysłu naszych projektantów.

Na parterze budynku zlokalizowana została strefa lokali usługowych i restauracji. Natomiast w kondygnacji podziemnej wybudowaliśmy wielostanowiskowy garaż podziemny.
Budynek jest wyposażony w ciche windy, klimatyzowany i monitorowany, a o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców dba całodobowa ochrona i recepcja.