O NAS

Spółka Dolnośląskie Inwestycje S.A. została stworzona w celu budowy nowoczesnych obiektów zamieszkania zbiorowego dedykowanych dla studentów i pracowników naukowych uczelni wyższych.

Wrocławski STARTER narodził się dzięki inspiracji brytyjskiego modelu kameralnych mieszkań Student Castle w Manchesterze. W tamtejszych akademikach młodzi ludzie aktywnie spędzają czas ćwicząc na siłowni, korzystając z klubokawiarni jak i wypoczywają w swoich wielofunkcyjnych mikro apartamentach. Mikro apartamenty cieszą się coraz większą popularnością m.in. w Chinach i USA! STARTER to wygodne rozwiązanie dla studentów i ludzi młodych wchodzących w dorosłe życie.

W latach 2013 -2020 zrealizowaliśmy 3 obiekty położone w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach skupiających wrocławskie uczelnie.

Starter, w zrealizowanych inwestycjach, posiada wykonane w standardzie pod klucz lokale przeznaczone dla studentów i pracowników wyższych uczelni oraz młodych osób wchodzących w dorosłe życie.

Projekty zrealizowane przez spółki celowe z grupy kapitałowej Dolnośląskie Inwestycje S.A.

STARTER 1 to 149 lokali obecnie wynajmowanych
STARTER 2 to 175 lokali obecnie wynajmowanych,
STARTER 3 to 255 lokali obecnie wynajmowanych.

Wszystkie obiekty STARTER są w pełni monitorowane i chronione. Przy wejściu wita nas uśmiechnięty recepcjonista. Cicho i szybkobieżne windy zawiozą nas na piętro, gdzie za pomocą karty magnetycznej dostaniemy się do konkretnego Lokalu. Energooszczędne oświetlenie LED części wspólnych i niskoszumowa wentylacja mechaniczna to kolejne ważne atuty w standardzie STARTERA. Każdy lokal wyposażany jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację. STARTER to kompleks wielofunkcyjny oferujący oprócz lokali zamieszkania czasowego także wielostanowiskowy garaż podziemny oraz zlokalizowane w części parterowej lokale usługowe. W obiektach STARTER znajdują się również: szerokopasmowy Internet, telewizja cyfrowa i samoobsługowa pralnia.

Design

Mieszkańcy Startera to przede wszystkim młodzi ludzie – studenci i absolwenci startujący w dorosłe życie i to właśnie dla nich zaprojektowaliśmy wnętrza naszych lokali.

Sprytne rozwiązania

Dzięki sprytnym rozwiązaniom i mądremu wykorzystaniu każdego centymetra udało nam się stworzyć przytulne lokale, w których można wygodnie odpoczywać, uczyć się i pracować.

Meble na wymiar

We wszystkich lokalach znajdą się przygotowane na wymiar, wysokiej jakości, rozkładane meble, m.in. łóżka na podwyższeniu, w których znajdują się szafy ubraniowe lub biurka na podeście, spod których wysuwa się łóżko. Dzięki tego typu rozwiązaniom każdy centymetr powierzchni został tu mądrze wykorzystany.

Funkcjonalność i design

Ciekawe rozwiązania, jakie zastosowaliśmy we wnętrzach Startera, optycznie powiększają przestrzeń. Dobrane kolory, wzory, materiały nadają wnętrzom lekkości i ożywiają je. Dzięki pomysłom naszych projektantów jedna przestrzeń pełni wiele funkcji.
W Starterze pokazujemy, że funkcjonalność może iść w parze z dobrym designem.